Воробйова Наталія Костянтинівна
вихователь групи продовженого дня
Новгород-Сіверської гімназії №1
імені Б.Майстренка

Аналіз роботи за 2013-2014 навчальний рік

аналізування виховної роботи за навчальний рікАНАЛІЗ РОБОТИ ЗА 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.

         У групі продовженого дня на 2013-2014 навчальний рік знаходиться 30 учнів: 13 дівчаток і 17 хлопчиків. Діти виховуються з двох класів 2Б і 2В. У групі діти згуртовані, активні, позитивно налаштовані, працездатні.

          Система взаємовідношень учнів базується на взаємоповазі, чуйності і самоконтролі. Діти з задоволенням беруть участь у виховних заходах, із захопленням обмінюються враженнями, отриманими під час екскурсій і прогулянок. В групі створені всі умови для соціально – психологічної реабілітації учнів, їх соціальної та трудової адаптації. Налагоджена робота з батьками. Проводяться індивідуальні бесіди з батьками і дітьми з питань навчання дітей, ставлення дітей до праці, взаємовідносин між дітьми в групі.

         За навчальний рік проводились: тиждень природознавства, тиждень мужності, тиждень здоров’я і т.д. Проводились різноманітні бесіди, виховні заходи, спрямовані на всебічний розвиток дитини, як особистості. Велика увага приділялася розвитку мислення учнів і їхньої пізнавальної активності, розширенню уявлення школярів про навколишній світ. Проводили вікторини, розгадували ребуси, кросворди і загадки. Приймали участь у різноманітних святах. Особлива увага приділялась формуванню у школярів стійких навичок здорового способу життя, патріотизму, розвитку, духовності, розвитку творчих здібностей дітей.

         Ігрова діяльність: проводились різноманітні творчі, сюжетно-рольові, екологічні, спортивні ігри. Паралельно із виховними заходами діти відвідують факультативи з англійської мови, хореографії, декоративно-прикладного мистецтва, музичну та спортивну школи.Обновлен 20 окт 2016. Создан 06 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником