Воробйова Наталія Костянтинівна
вихователь групи продовженого дня
Новгород-Сіверської гімназії №1
імені Б.Майстренка

Клубна година "АКЦІЯ ДОБРА – ЛИСТ БІЙЦЯМ АТО.

формування уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїзм 

МЕТА:

~       формування уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїзм;

~       заклик до почуттів захоплення і гордості подвигами українських людей;

~       показ ролі самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов’язку і відповідальності перед Вітчизною;

~       пробудження прагнення виховання в собі волі, цілеспрямованості, моральної краси.

ОБЛАДНАННЯ: карта України, портрети захисників України, мультимедійне обладнання.

Вірш: «Без імен» автор: Невідомська Вікторія.(окремий аркуш).

 

ВИХОВАТЕЛЬ. Здавна народження сина вважали великим щастям у сім’ї – бо народився помічник, який допоможе працювати на полі, воїн, який захистить рідний дім, Україну, свій народ від ворогів.  

Складною і бурхливою була твоя доля, рідна земле! Топталися по тобі орди чужинців, ворожі пазурі роздирали твоє тіло. Дітей твоїх вели загарбники у неволю. Над тобою свистіли гостродзьобі стріли, чорною смертю дихали жерла гармат, шугали ненависні залізні круки, вирували нескінченні битви за твою честь і свободу.

24 серпня 1991 р. було проголошено Акт про незалежність України, який був одностайно схвалений народом України 1 грудня 1991 р. З того часу почалася відбудова незалежної, вільної, суверенної України. Почалася нова сторінка в її історії нашої Держави.

Але життя в незалежній Україні склалось не на благо народу. Народне обурення вилилось в протистояння на Майдані в столиці України – Києві.

 Відбулась зміна влади. На позачергових виборах Президента України, що відбулися 25 травня 2014 року, в першому турі Президентом обрано Петра Порошенка.

Прагнення українців самостійно розпоряджатись своєю долею, перервалось імперськими зазіханнями російського Президента Володимира Путіна. Було підступно відібрано частину території України – Кримський півострів. Найстрашніші події нині відбуваються на Сході України, який, як свідчить історія, є споконвіків українським.

В ході неоголошеної російсько-української війни нашим керівництвом було сплановано АТО (Антитерористична операція). В антитерористичній операції (АТО) на сході України сьогодні беруть участь близько 50 тис. бійців.

В ході АТО визволено вже ряд міст від сепаратистів та терористів. Але запеклі бої ще продовжують тривати в Донецьку, Горлівці, Луганську, Макіївці та інших населених пунктах.

 

ВИХОВАТЕЛЬ. Протягом сьогоднішньої зустрічі ми згадали героїчну історію нашої держави, згадали імена людей, які, не шкодуючи власного життя, захищають рідну землю. Так було, є і буде, поки існує світ. А ви як вважаєте, потрібні Україні Збройні сили, потрібні їй захисники? Може, хтось із вас мріє в майбутньому стати воїном чи офіцером?

Хлопчики, пам’ятайте, що ви не тільки майбутні інженери, лікарі, банкіри, але і воїни. Змалку готуйте себе до військової служби, будьте витривалими, терплячими і не бійтеся труднощів. Будьте благородними в дружбі. Залишити товариша в біді – ганьба. Відмовитися від друга, якщо той допустив помилку – безчесно. Якщо ви зустрінете людину з медалями на грудях – поклоніться їй. Завдяки цій людині ви живите на світі – вільні, щасливі і спокійні. Якщо ви зустрінете офіцера, воїна України – поклоніться йому. Він захищає ваше життя. Він на сторожі вашого спокою і щастя. Армія – могутній щит і меч нашої України, який завжди зможе дати відсіч нападникам і ворогам.

 

ВИХОВАТЕЛЬ.Немає на світі кращого неба, ніж небо України. Високе, мов наш дух, воно благословляє свою Україну, береже у віках її материнську любов, тому його ніколи не відділити від рідної матінки-землі. Подивімось на своє небо і думкою, як у тій чудовій пісні полиньмо аж до сонця і зірок і глянемо на трепетну землю, і тоді відкриється нам на зелено-голубому лику планети край, що нагадує собою серце — Україна!

 

ГРА « Добери риму» ( текст на окремому аркуші)

 

ВИХОВАТЕЛЬ.Ось і підійшла до кінця наша виховна година. А тепер, на подяку нашим солдатам-воїнам України, ми напишемо листи з побажаннями їм здоровʼя, скорішого повернення додому, в рідні сімʼї, запевнимо наших солдатів в нашій любові до них, а в малюнках подаруємо тепло наших сердець, піклування про їх настрій і моральний дух.

 

Демонстрація кліпу на пісню Катерини Бужинської «Солдат України».Обновлен 20 окт 2016. Создан 28 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником