Воробйова Наталія Костянтинівна
вихователь групи продовженого дня
Новгород-Сіверської гімназії №1
імені Б.Майстренка

«Я й не знав, що мене так люблять»

Уривок з книги Гері Чепмен, Росс Кемпбелл, книга «П«Я й не знав, що мене так люблять»  
Автори: Гері Чепмен, Росс Кемпбелл, книга «П'ять шляхів до серця дитини»,

глава «Шлях №2: Слова заохочення»

 

Одного разу вчителька математики з Міннесоти дала учням таке завдання: скласти список класу, подумати, що найбільше подобається в кожному з однокласників, і записати цю якість навпроти його прізвища. Наприкінці уроку вона зібрала списки. Це було в п'ятницю. За вихідні вона опрацювала результати і в понеділок роздала кожному учневі листок, на якому перерахувала все те хороше, що помітили в ньому однокласники.

Хлопці читали; то тут, то там чувся шепіт: «Невже це все про мене? Я й не знав, що мене так люблять ». Вони не обговорювали результати в класі, але вчителька знала: вона досягла мети. Її учні повірили в себе.

Через кілька років один з цих хлопців, Марк Екланд, загинув у В'єтнамі. Його ховали на батьківщині, в Міннесоті. З Марком прийшли попрощатися друзі, колишні однокласники, вчителі. На поминках його батько підійшов до вчительки математики і сказав: «Я хочу показати вам дещо, - з гаманця він дістав складений учетверо, потертий на згинах листок. Було видно, що його багато разів читали й перечитували. - Це знайшли в речах Марка. Він не розлучався з ним. Впізнаєте?» Він простягнув їй папірець. Це був список позитивних якостей, які помітили в Марку однокласники.

- Велике вам спасибі, - сказала мати Марка. - Наш син так цим дорожив.

І тут сталося дивовижне: один за одним однокласники Марка діставали такі ж листки. Більшість з них завжди тримали їх при собі, в гаманцях. Хтось навіть зберігав свій у сімейному альбомі. Один з них сказав: «Ми всі зберегли ці списки. Хіба можна таке викинути?»Создан 24 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником