Воробйова Наталія Костянтинівна
вихователь групи продовженого дня
Новгород-Сіверської гімназії №1
імені Б.Майстренка

Від автора книги "П"ять шляхів до серця дитини" Гері Чепмен, доктор філософії Вінстон-Салем
Від автора

Успіх моєї книги «П'ять шляхів до серця дитини» доставив мені чимало радості. Тисячі людей не просто прочитали книжку, вони засвоїли її принципи та на практиці скористалися порадами, викладеними в ній. Я отримую сотні листів з усього світу, в яких читачі дякують мені за те, що я допоміг їм налагодити відносини з їх супутником. З тих пір, як вони намагаються говорити на «рідній мові» один одного, емоційний клімат в родині покращився. А деякі вважають навіть, що книга врятувала їх шлюб.

Я як і раніше веду семінари з питань шлюбу і часто чую: «Коли ж з'явиться книга про те, як знайти "рідну мову" з дітьми?» Багато батьків пишуть мені, що, налагодивши відносини між собою, вони спробували знайти вірний спосіб спілкування, «мову кохання» своєї дитини, і це дало результати. Однак мені ніколи не доводилося працювати з дітьми - я консультую подружні пари, - тому написати про дітей книгу я просто не наважувався.

Але ось про цей проект зі мною заговорили видавці. Я обмірковував їх пропозицію, а сам тим часом зв'язався з Россом Кемпбеллом, своїм давнім другом. Я попросив його бути моїм співавтором. Росс погодився, і це зумовило народження книги. Уже тридцять років Росс займається психіатрією, працюючи в основному з дітьми та підлітками. Я завжди захоплююся ним як фахівцем, багато почерпнув з його робіт і завжди дорожу нашою дружбою.

Тепер, коли книга майже готова, я радий, що нам вдалося об'єднати свої знання. Кожну главу ми писали незалежно один від одного, потім редактор Керол Стрітер звела наші ідеї воєдино. Те, що вийшло в результаті, мені дуже подобається.

Перша моя книга багатьом людям допомогла налагодити відносини між собою. Я молю Бога і сподіваюся, що ця книга допоможе тисячам батьків, вчителям; всім, хто за родом своєї діяльності стикається з дітьми; всім, хто любить їх.

 

Гері Чепмен, доктор філософії
Вінстон-Салем, Північна Кароліна
Січень 1997

 

 

«Создан 24 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником